Ми виконуємо ремонт Face ID та материнської плати


Ремонт Face ID iPhone.

Проблеми з Face ID iPhone ?

Сповіщення на екрані "подніміть iPhone трохи вище".

Сповіщення на екрані "опустіть iPhone трохи нижче"

Неможливо налаштувати ідентифікатор обличчя

Ваше обличчя не видно

Причина проблеми?

Ваш iPhone впав.

Ваш iPhone отримав удар.

Ваш iPhone накопичив вологу.

Після ремонта в сервісному центрі інженерами з недостатнім досвідом,

навиками чи необхідним обладнанням

Можливі 2 рішення проблеми!

Ремонт в нашому Сервісному центрі чи по пошті.

Ремонт в Сервісному центрі.

Якщо Ви з Харкова отремонтируйте Face ID в одному з наших Сервісних центрів. Ремонт вашего Face id зазвичай виконується протягом 24-48 годин. Для деяких видів ремонту (smd ремонт, проблема з материнскою платою, проблема с запуском пристрою и т. Д.) Терміни різняться в залежності від наявності запчастини на складі та проблем виявленних в процесі діагностики.

Умови ремонта вашего Face ID наступні:

Ваш смартфон повинен бути в робочому стані.

Корпус телефона не можна перекручувати, здавлювати чи гнути

Ви відповідальні за свій телефон та його експлуатацію.

Перед прийняттям в сервіс наші спеціалісти попередньо проведуть декілька тестів (камери, Wi-Fi, Bluetooth, мікрофони, ідентифікаціїобличчя и т. Д.), щоб запевнитись, що вони працюють належним образом, поскільки після потрапляння вологи чи удару по всьому телефону можуть виникнути одразу декілька проблем. Якщо будь-який компонент (камери, Wi-Fi, Bluetooth, мікрофони, ідентифікатор обличчя ...) несправен, наші спеціалисти повідомлять вам про це до виконання ремонту. Якщо стран телефона (чорний екран, неможливо увімкнути телефон, плями на екрані и т. Д.) Не дозволяють нам провести тести перед ремонтом, ці тести будуть виконанні після усунення виявленних несправностей.

* На всі наші запчастини оригінальної якості, відновленні чи AAA +. Гарантія розповсюджується тільки на заміненну запчастину.

Більшість наших ремонтів виконуються на місці менш ніж за 30 хвилин в залежності від наявності комплектуючих та складності ремонта.

Тип ремонта

Face ID iPhone

Час ремонта 24-48 годин Гарантія 1 місяць** Смартфон iPhone * Час може варіюватися в залежності від ремонта. ** Гарантія розповсюджується лише на замінену запчастину

Ремонт по пошті:

Якщо ви живете далеко від наших майстерень з ремонту телефонів? Не переживайте, відремонтуйте свій смартфон поштою, надіславши нам свій телефон. Ремонт вашого Face ID зазвичай займає 48 годин. Для деяких типів ремонту (smd ремонт, проблема з материнською платою, проблема із запуском пристрою і т. д.) терміни відрізняються залежно від наявності деталі на складі та проблемах виявлених у процесі діагностики.

Материнська плата є складною багатошаровою друкованою платою, яка складається з основних компонентів пристрою. Плата відповідає за бездротові інтерфейси пристрою.

Якщо у Вашому пристрої не читається сім-карта, не заряджається акумулятор, немає доступу до Wi-Fi або Bluetooth, немає інформації про IMEI або комунікатор перестав функціонувати, це означає, що з материнською платою щось не те.

Одні з основних причин поломки - це або механічна дія, або потрапляння рідини на плату.

Як відремонтувати материнську плату в iPhone?

Щоб ремонт смартофона був успішним, необхідний високий рівень професіоналізму інженера, тому не намагайтеся самі лагодити материнську плату, оскільки можуть бути негативні наслідки, зверніться відразу в наш сервісний центр і ми забезпечимо швидке і якісне ремонт Вашого пристрою.

Ремонт iPhone будь-якого рівня сладності:

Заміна роз'ємів

Заміна ключей заряда контролерів

Ремонт flash BB

Ремонт RF процесора

Ремонт аудіокодека

Ремонт полосових фільтрів

Ремонт антенного посилювача

Ремонт контролера живлення

Ремонт SMD компонентів

Ремонт Base Band и т.д.

Наші фахівці пройшли спеціальну підготовку, мають колосальний досвід з ремонту Apple, що дає більше гарантій на якість та швидкість послуг.

Якщо Вам потрібенремонт материнскої плати iPhone в Харкові, то ви потрапили за адресою.

Комплексна діагностика на Айфон Харків