Процедура ремонта займає від 40 хвилин в залежності від складності пристрою. Кожний клієнт при бажанні може бути присутнім при ремонті та спостерігати за технологічним процесом , прогулятись по багаточисельним магазинам, кафе, розташованним в самому торгівельному комплексі чи відвідати кінотеатр IMAX , поки буде виконуватись ремонт.
>
Модель Iphone Цна
4-4S600 гривень
5-5S-5с650 гривень
6700 гривень
6 plus750 гривень
6s700 гривень
6s plus750 гривень
7900 гривень
7 plus1000 гривень
81000 гривень
8 plus1200 гривень
Х2500 гривень
XR2400 гривень
XS2500 гривень
XS MAX2700 гривень
112500 гривень
11 Pro3500 гривень
11 Pro MAX3800 гривень
SE 22500 гривень
12mini4000 гривень
124200 гривень
12 Pro4200 гривень
12 Pro MAX4800 гривень
13mini6900 гривень
136900 гривень
13 Pro6900 гривень
13 Pro MAX7500 гривень
Наша компанія виконує складні роботи по ремонту телефонів , планшетів Apple та інших виробників. Від заміни скла до складних ремонтів материнської плати. Терміни та вартість ремонтів залежить від складності ремонта. Від 5 хвилин до декількох днів. Запчастини високої якості (ААА) чи оригінал. На всі виконанні роботи надається гарантія. Перелік надаваємих послуг: Заміна скла Заміна модуля Заміна кнопки НОМЕ Заміна кнопки блокування Заміна корпуса Замеіна основної камери Заміна верхнього шлейфа Заміна нижнього шлейфа Заміна поліфонічного динаміка Заміна посилювача поліфонічного динаміка Заміна слухового динаміка Заміна аудіокодека Заміна мікросхеми керування Touchscreen Заміна контролера живлення Заміна мікросхеми USB контролера U2 Заміна генератора підствітки Заміна генератора живлення LCD Заміна генератора спалаху Заміна/відновлення WI FI Заміна материнскої плати із збереженням IMEI (тимчасово тільки для 5s) Заміна заднього скла Відновлення роботи камер Відновлення пристрою після потрапляння вологи, механічних ушкоджень Відновлення роботи спалаху Відновлення роботи датчика Touch ID Відновлення роботи кнопки HOME-без заміни. Усунення проблем зі зв'язком Перекатка модема Усунення проблем зі звуком Усунення проблем з гіроскопом та акселерометром Усунення проблем "Синій екран" Усунення проблем с зарядкой пристроя Усунення проблем з підсвіткою дисплея Усунення проблем з роботой 3D Touch Заміна мікросхем керування вібро/Taptic Engine Створення облікового запису Прошивка пристрою та багато іншого. Дрібний ремонт виконується в присутності клієнта в сервісному центрі .
Захисне скло високої якості з олеофобнои покриттям Полярізаціонна плівка та OKA плівка (внутрішній шар між сенсорним екраном та захистним склом формуючим видиме зображення) – замінується для запобігання будь-яких дефектів (чи спотворення) зображення Пластикова рамка кріплення дисплея – як правило стара рамка деформирується при демонтажі битого скла. Завдяки постійно развиваючимся технологіям, замінити скло на Айфоні 7 стало можливим без втрати якості зображення.
Флагманські мобільні телефони стають все дорожчими, а це означає, що ви можете быть вимушенні заплатити величезну плату, якщо разіб'єте дисплей. Перш ніж звертатись до виробника, варто розглянути альтернативи, щоб дізнатись, чи можливо зекономити. Нові функції смартфонів преміум-якості призводять до росту цін (та, відповідно, витрат на ремонт). В цьому році ми очікуємо побачити приріст телефонів з датчиком відбитків пальців під дисплеєм та механічно висуваючимися фронтальними камерами. Наприклад, разбийте дисплей на iPhone 11 Pro Max від Apple, і ви можете розраховувати заплатити до 650 доларів в эквіваленті, щоб технічний гігант відремонтував його, якщо на нього не розповсюджується гарантія. Якщо пошкодження, нанесене iPhone, відноситься до категорії «інші пошкодження» (неисправності, не пов'язанні з дисплеєм), ця сифра може зрости до колосальних 900 доларів в еквіваленті.
Зріз битого скла робиться при допомозі спеціальної сепараторної машини, що зводить до мінімуму можливі пошкодження частин модуля. Застосування твердого клею OСA усуває дефекти, пов'язанні з появою плям серез неравномірність розтікання рідкого клею, та проблеми пожовтіння через лва-три місяці експлуатації. Склеювання проводиться в вакуумному ламинаторному ремонтному комплексі, это гарантує равномірність та плотність проклейки. Завершуючим етапом служить, витискання залишків повітря, з-під скла та сенсора промисловим автоклавом (камера високого тиску), що приводить до ідеального з'єднання комплектуючих, практично ні в чому не уступаючим в якості та надійності новому. Ця технологія дає можливість залишати оригінальный дисплей та сенсор (тачскрін), що дуже вигідно, замінюючи лише бите скло, ми экономимо значну суму кліенту, так як немає необхідності в заміне дисплейного модуля в цілому, як того вимагає виробник. Так само , щоь в разизнизити верогідність пошкодження дисплейних частин в подальшій експлуатації, ми наполегливо рекомендуємо одразу встановлювати антиударне скло замість захистної плівки, його вартість нікчемна в порівнянні з ремонтом смартфона.
Ви економите час, не треба довго чекати готовності замовлення — заміна виконується протягом 2 – 3 годин Смартфон, після заміни скла буде виглядати, як новий, тому що ми використовуєму заводську технологію переклейки і тільки якісні стекла з олеофобним покриттям. Ми надаємо гарантію на виконанні роботи та встановленні комплектуючі. Для Вашої зручності, на час ремонту, ми видаєм підмінний телефон в особисте користування
1)Захисне скло високої якості з олеофобним покриттям.
2)Полярізаційна плівка и OKA плівка (внутрішній шар між сенсорным екраном та захисним склом формуючим видиме зображення) – замінюються для запобіганню будь-яким дефектам (чи спотворенням) зображення.
3)Пластикова рамка кріплення дисплея – як правило стара рамка деформується придемонтажі битого скла. Завдяки постійно розвиваючимся технологіям, замінити скло на Айфон 7 стало можливим без втрати якості зображення.

Комплексна діагностика на Айфон Харків