Ми робимо ремонт відеокарт


На зорі комп'ютерної ери IBM PC став стандартним комп'ютером багато в чому завдяки своїй модульній архітектурі із взаємозамінними компонентами. Як і оригінальна IBM, тепер кожна материнська плата ПК має слоти, які будь-який сторонній виробник може вставити компоненти, необхідні для роботи ПК. Серед таких компонентів є: відеокарта, яка відповідає за відображення всіх зображень, які ви бачите на екрані.

Що таке відеокарта

Сучасні відеокарти мають великі розміри і вимагають великої кількості охолодження через їхню величезну обчислювальну потужність. Що потрібно знати про графічні карти

Відеокарта виглядає як зменшена версія комп'ютерної материнської плати – це друкована плата з процесором, оперативною пам'яттю та іншими компонентами. Відеокарту іноді називають графічним процесором, або GPU, але насправді GPU - це лише компонент (хоча і основний, визначальний компонент) відеокарти.

Розберемося у типах відеокарт

GPU бувають двох основних форм:

Вбудований

GPU вбудований в материнську плату і не може бути модернізовано або замінено. Це можна знайти в ноутбуках та недорогих настільних комп'ютерах. Така графіка має скромну продуктивність і не дуже добре підходить для таких завдань, як ігри або професійне виробництво графіки.

Дискретний

GPU встановлюється на відеокарту, яка вставляється у слот розширення комп'ютера на материнській платі. Такий вид відеокарти є замінним, тому її можна модернізувати в міру розробки нових відеокарт, що допомагає ПК не застаріти. Сучасні відеокарти є надзвичайно складними пристроями, які до певної міри поводяться як автономні комп'ютери. Вони виконують величезну кількість обчислень і, як правило, найскладніші компоненти комп'ютера - особливо це стосується відеокарт високого класу, оптимізованих для ігор і просунутої графічної обробки.

Продуктивність

Відеокарти не тільки відповідають за малювання звичайної 2D-графіки, такої як вікна та документи, але й найкращі сучасні відеокарти можуть генерувати реалістичну 3D-графіку високої роздільної здатності в режимі реального часу без необхідності попереднього повернення контенту. Вони необхідні для виробництва графіки, наприклад, фотографій та відео, тому що вони здатні маніпулювати та обробляти величезну кількість пікселів у режимі реального часу. Все частіше графічні карти також здатні виконувати техніку, відому як трасування променів. Трасування променя - це форма 3D-графіки, в якій сцени візуалізуються шляхом трасування траєкторії кожного світлового променя у сцені та точного моделювання її впливу на матеріали та текстури зображення. Графіка, що трасується променями, неймовірно реалістична, і раніше її можна було візуалізувати лише заздалегідь за допомогою величезної обчислювальної потужності. Оскільки ціни на відеокарти з можливістю трасування променів продовжують падати, відеоігри все більше покладатимуться на графіку з трасуванням променів для створення візуальних ефектів кінематографічної якості, що візуалізуються в режимі реального часу.

Трасування променів у час широко вважається священним граалем сучасного комп'ютерного графічного рендеринга. Види графічних карт Практично всі відеокарти розроблені двома конкуруючими брендами: Nvidia та AMD. Незалежно від того, яку відеокарту ви купуєте або знаходите всередині свого ПК, вона майже напевно продається безпосередньо однією з цих компаній або сторонньою компанією, яка ліцензувала цю технологію. Це полегшує покупку відеокарти, оскільки, незважаючи на те, що існує безліч компаній, що продають відеокарти, ви завжди можете безпосередньо порівняти їх, тому що всі вони використовують одну й ту саму базову архітектуру. Іншими словами, Nvidia GeForce 2070 GPU поводитиметься більш-менш однаково незалежно від того, купите ви її у Asus, MSI, Gigabyte або Nvidia. AMD є близьким конкурентом Nvidia, і ці дві компанії іноді перестрибують одна з одною на шляху максимальної продуктивності. Але, як правило, найкращі карти AMD мають таку ж продуктивність, як і найкращі карти Nvidia. Програми для відеокарт Витонченість і обчислювальна міць сучасних GPU означає, що відеокарти часто є найскладнішим і високопродуктивним компонентом комп'ютера, що конкурує з CPU (центральним процесором) комп'ютера або перевершує його. Високопродуктивні відеокарти виконують усі традиційні завдання, за які вони завжди відповідали, включаючи рендеринг звичайної графіки, яку ви використовуєте щодня. Вони також здійснюють рендеринг передової 3D графіки в реальному часі для комп'ютерних ігор.

Професіонали в галузі графіки також покладаються на відеокарти високого класу. У наші дні програми для виробництва фотографій, відео та графіки покладаються на відеокарту, а не на процесор комп'ютера, для виконання просунутої обробки зображень, включаючи обчислювальну фотографію, яка використовує штучний інтелект та комп'ютерну обробку для досягнення результатів, які раніше могли бути зроблені тільки "в об'єктиві" під час зйомки фотографій або відео.

Графічні процесори в графічних картах також іноді використовуються для необробленої обчислювальної потужності виконання неграфічної роботи.

Як відремонтувати відеокарту?

Щоб забезпечити ремонт потрібен високий рівень професіоналізму працівника, тому не намагайтеся самі намагатися лагодити материнську плату, оскільки можуть бути негативні наслідки, зверніться відразу в наш сервісний центр і ми забезпечимо швидке та якісне ремонт Вашого iPhone.

Ремонт відеокарти будь-якого ступеня складності:

Заміна GPU

Reballing GPU

Заміна пам'яті

Ремонт ланцюгів живлення

Відновлення урвищ на текстоліті

Ремонт смугових фільтрів

Заміна термопрокладки

Заміна термопасти

Ремонт SMD компонентів

Заміна ключів контролерів

Наші фахівці пройшли спеціальну підготовку, мають колосальний досвід з ремонту відеокарт, що дає більше гарантій на якість та швидкість послуг.

Якщо Вам потрібенремонт відеокарти в Харкові, то ви потрапили за адресою.